Moje objednávka

     Akce do vyprodání

     Tip


     Aktualizace


     Reklama

Proč právě krbová kamna SAEY ?

ZÁRUKA KVALITNÍ LITINY • Produkty společnosti SAEY jsou vyráběny výhradně v německých slévárnách, které již tradičně zaručují vysokou kvalitu a dlouhou životnost produktů vyráběných z litiny.

ÚČINNOST • Výrobky společnosti SAEY jsou vyvíjeny v belgických laboratořích, kde tým techniků zdokonaluje procesy spalování dřeva, uhlí a plynu. Převážná většina výrobků společnosti SAEY je vybavena dvojstupňovým spalováním, které snižují množství zplodin odcházejících do ovzduší. Účinnost výrobků SAEY dosahuje až 85%.

PALIVO • O vysoké kvalitě výrobků SAEY svědčí možnost spalování dřeva, uhlí a plynu.

DOBA HOŘENÍ • U krbových kamen SAEY na dřevo a uhlí dosahuje doba hoření až 16 hodin.

ÚDRŽBA PO TOPNÉ SEZÓNĚ • U všech krbových kamen SAEY je na zadní straně topeniště umístěn uzavřený čistící otvor, který jednoduchým pohybem ruky otevřeme, vysajeme nebo vymeteme prachové částice usazené v rouře odvodu spalin. Čistící otvor uzavřeme a kamna jsou opět připravena na další topnou sezónu.

BOČNÍ PŘIKLÁDÁNÍ • U všech krbových kamen SAEY jsou instalována boční přikládací dvířka. Tyto dvířka umožňují snadné přikládání polen o délce 40 nebo 50cm dle typu kamen. Boční dvířka jsou umístěna cca o 10cm výše než rošt což zabraňuje vypadávání popela při manipulaci se dřevem nebo pohrabáčem. Velikost bočních přikládacích dvířek je navržena tak, aby po jejich otevření tah komínového tělesa odsál všechny drobné prachové částice, které vznikají při spalování dřeva nebo uhlí.

TERMOSTATICKÁ REGULACE OHNĚ • Top modely kamen jsou dodávány s termostatickou regulací ohně, která umožňuje automaticky zvyšovat nebo snižovat intenzitu hoření dle požadované teploty.

VARNÁ DESKA • Na trh jsou dodávány kuchyňské typy s nerezovou varnou deskou.(Modely TOP a CUCINA). Tato deska umožňuje ohřívání pokrmů, aniž by se poškodil lak nebo smalt kamen. Nerezová varná deska se snadno čistí a udržuje.

SPALOVÁNÍ UHLÍ • Součástí dodávky krbových kamen SAEY, která jsou určena ke spalování uhlí, je litinová násypka, která se po vsunutí do kamen nasype uhlím a zajišťuje tak bezobslužný provoz na 16 až 20 hodin.

SYSTÉM UZAVŘENÉHO HOŘENÍ • Kamna SCOPE jsou vybavena systémem uzavřeného hoření, který umožňuje přivádět vzduch potřebný ke spalování z exteriéru. Tento systém zajišťuje ekonomičtější provoz, protože nevyužívá teplý vzduch z pokoje.

(pramen: http://www.saey.cz

Jsme prodejci společnosti Saey. Přijďte se s námi poradit, jaká kamna jsou vhodná pro Vaši potřebu. Výběr z nabídky společnosti Saey Vám přinášíme zde, další informace získáte na stránkách společnosti Saey.

Design a webmaster: Karel Šístek (c) 2011